List of products by brand Wusthof

Wüsthof tikslas – viso pasaulio gurmanams, maisto gaminimo entuziastams ir virėjams pasiūlyti kokybiškus peilius, kurie ilgai išlieka aštrūs ir gražūs, funkcionalūs ir puikiai subalansuoti. Wüsthof peiliai suteikia unikalią patirtį kiekviename valgio ruošimo etape.

Wüsthof peiliai

Solingen yra garsus pasaulyje ir žinomiausias Vokietijos peilių gamintojų miestas, o Wüsthof- vienas iš didžiųjų peilių gamintojų Solingene su išskirtine istorija. Nuo pat įkūrimo 1814 įmonė vis dar yra šeimos rankose  ir ką tik atšventė 200 metų jubiliejų. Haraldas Wüsthofas ir Viola Wüsthof šiandien vadovauja ED.Wüsthof Dreizackwerk KG ir yra septintoji karta nuo įmonės sukūrimo. Wüsthof peiliai profesionalių virėjų tarpe  turi puikią reputaciją ir yra daugelio Vokietijos ir viso pasaulio virtuvės šefų pasirinkimas, o logotipe esantis tridantis jau tapo nepriekaištingos kokybės sinonimu.

Kai kiti gamintojai iškėlinėjo gamybą į žemo darbo užmokesčio šalis, Wüsthof visada išliko įsipareigojęs Solingenui.  Automatizavę ir robotizavę gamybą, pasitelkę auštos kvalifikacijos specialistus, Wüsthof gamina peilius, virtuvės reikmenis ir specialius įrankius trijuose moderniuose gamybos padaliniuose, šiuo metu statoma ketvirtoji gamykla. Tai ženklas, kad verslas klostosi gerai ir dėmesys kokybei ilgainiui pasiteisina.

Wüsthof  gamyboje didelį dėmesį skiria aplinkos ir gamybos tvarumui. Visi procesai yra nuolat optimizuojami, siekiant efektyviau naudoti medžiagas ir išteklius. Oras ir vanduo iš gamyklos iškeliauja visiškai švarūs, o energijos atgavimo sistemos yra standartinės jau daugelį metų.

Magnetinis peilių stovas...

289,00 EUR

Magnetinis peilių stovas WUSTHOF - jūsų virtuviniai peiliai visada tvarkingai ir patogiai bus jums po ranka.

WUSTHOF Amici šefo peilis 20cm

199,00 EUR

WUSTHOF Amici šefo peilis

Ašmenys: Ilgis 20 cm; Plotis 4,7 cm,.

Rankena : Ilgis 11,3 cm, Medžiaga alyvuogių mediena

WUSTHOF Amici duonos peilis...

199,00 EUR

Kiekvienas, paėmęs į rankas Amici dantytą duonos peilį,liks nustebęs jo unikaliu efektyvumu. Nors dauguma duonos peilių turi vienpusį galandimą,...

WUSTHOF Amici santoku...

189,00 EUR

WUSTHOF Amici santoku peilis

Geležtė 17cm.

Bendras peilio ilgis 29,5 cm.

Peilio svoris 190 g.