Prekių kainos nurodytos su PVM.

Nemokamai pristatome didesnės nei 20 EUR vertės užsakymus į pasirinktą LP Express terminalą. 

Užsakymams iki 20 EUR taikomas pristatymo mokestis 2,50 EUR.

Pristatymas nurodytu adresu (kurjerio paslauga) kainuoja papildomai 5 EUR.

 Užsakydami prekes, užpildykite visus užsakymo formos laukus

Gavę jūsų apmokėjimą, prekes išsiųsime jūsų pasirinktu pristatymo būdu.  Pildydami užsakymo formą įrašykite tikslų pristatymo adresą, su pašto kodu, kontaktinio asmens vardą, pavardę ir tel. Nr. Šie duomenys reikalingi kurjeriui. Esant netikslumams Jūsų nurodytuose kontaktuose, mes negalime prisiimti atsakomybės už pasimetusius siuntinius.

Prekės puslapyje nurodyti pristatymo terminai yra orientaciniai ir nėra įpareigojantys. Rekomenduojama kreiptis į pardavėją nurodytais kontaktais dėl tikslios pristatymo datos.

Jei praėjus 7 darbo dienoms po apmokėjimo negavote užsakytų prekių ar delsimo paaiškinimo, susisiekite su mumis elektroniniu paštu: info@e-peiliai.lt  arba telefonu +370 634 48036

Jei pasitaikytų atvejis, kai patvirtinus užsakymą ir gavus apmokėjimą paaiškėja, kad reikiamos išsiųsti prekės nebėra, nes ji buvo parduota ir baigėsi atsargos, nors mūsų svetainėje vis dar rodomas šios prekės likutis (jis nėra atnaujinamas realiuoju laiku!), tokiu atveju Jūsų užsakymo įvykdymas gali užtrukti keletą dienų ar net kelias savaites, jei pasirinksite laukti, kol bus papildytos atsargos arba suderinsime prekių keitimą į kitas tokios pačios vertės prekes, arba grąžinsime Jums sumokėtus pinigus.