List of products by brand Chef'sChoice

Chef‘sChoice – tai prekės ženklas, neturintis lygių virtuvės ir lauko peilių galąstuvų rinkoje. Nesvarbu, ar tai bus profesionalus automatinis, ar kompaktiškas rankinis galąstuvas, – jie yra tiesiog būtinybė kiekvieno save gerbiančio šefo, medžiotojo ar žvejo namuose.

Chef‘s Choice peilių galąstuvai sukurti taip, jog tarnautų visą gyvenimą, užtikrintų idealius rezultatus bei būtų patogūs naudoti kasdien. Kiekvienas Chef's Choice® peilių galąstuvas atspindi amerikiečių kompanijos „EdgeCraft“ misiją – kurti geriausia pasaulyje.

 

 Įsipareigojusi tarnauti klientams, gamindama patikimos kokybės produktus, „EdgeCraft“ įkvepia namų virėjus, profesionalius virėjus, maitinimo paslaugų ekspertus ir sporto entuziastus  savo naujausiomis technologijomis ir prekės ženklo patikimumu.  Įkurta 1984 metais, „EdgeCraft “  korporacija pristatė Chef's Choice®  prekės ženklą, o jau 1985 metais rinkai pasiūlė savo pirmąjį peilių galąstuvą.

 

 Galandimo evoliucija: „EdgeCraft“,  pristačiusi savo pirmąjį „Chef'sChoice“ elektrinį peilių galąstuvą, iškėlė peilių galandinimą į aukštesnį lygį. Iki tol buvo įprasta galąsti peilius galandinimo strypais ar akmenimis. Nuolat keisdami ir pristatydami vis veiksmingesnius peilių galandinimo būdus, „EdgeCraft“ papildė Chef‘sChoice ® peilių galąstuvų kolekciją naujais modeliais bei visame pasaulyje užsitarnavo maisto ekspertų ir virėjų pagarbą.

 

 Pripažinimas: per kelis dešimtmečius „Chef'sChoice“  gaminių gamą sparčiai išplėtė ir  dabar ją sudaro elektriniai  peilių galąstuvai, žirklių galąstuvai, rankinius galąstuvai, hibridiniai galąstuvai bei įvairūs galąstuvai specialios paskirties prietaisams. 

 

Visuose „Chef’sChoice®“ galąstuvuose naudojami 100 % deimantiniai diskeliai; deimantas yra kiečiausia žinoma medžiaga, kuri greičiau ir veiksmingiau pagalanda bet kokį lydinį jo nepažeisdama.

   Ne visi deimantiniai diskeliai yra vienodi. „Chef’sChoice®“ deimantiniai diskeliai atrinkti siekiant juos pritaikyti sudėtingiems, didelio greičio reikalaujantiems galandimo darbams. Šie aukštos kokybės 100 % deimantiniai diskeliai, naudojami pasaulyje pripažintuose „Chef’sChoice® Diamond Hone®“ galąstuvuose, nepraranda eksploatacinių savybių galandant peilių geležtes didžiuliu 3600 aps./min. greičiu. Nors rankinis galandimas atliekamas gerokai mažesniu greičiu, galite būti ramūs žinodami, kad visuose šio prekės ženklo gaminiuose naudojami geriausi pasaulyje deimantiniai diskeliai.

Elektrinis peilių...

429,00 EUR

CHEF'SCHOICE M2100 el. peilių galąstuvas

CHEF'SCHOICE M2100 PROFI elektrinis peilių galąstuvas
3 diskai (2 deimantiniai -...

CHEF'SCHOICE M1520...

169,00 EUR

CHEF'SCHOICE M1520 peilių galąstuvas (elektrinis)

3 galandinimo fazės (1-2 galandimas deimantiniais diskais, 3 - poliravimas keraminiais...

CHEF'SCHOICE M120...

145,00 EUR

CHEF'SCHOICE M120 peilių galąstuvas (elektrinis)

3 diskai (2 deimantiniai - grubus/smulkus + 1 keraminis poliravimo)
Galandinimo...

Elektrinis peilių...

105,00 EUR

Elektrinis peilių galąstuvas CHEF'SCHOICE M312
2 deimantiniai diskai (grubus/smulkus)
Galandinimo kampas: 20 laipsnių
Įmontuoti...

Elektrinis peilių...

83,90 EUR

CHEF'SCHOICE M270 el. peilių galąstuvas

Hibridinis peilių galąstuvas (elektrinis bei rankinis galandinimas)
3 etapai:
1)...

CHEF'SCHOICE M220...

65,00 EUR

CHEF'SCHOICE M220 Hibridinis peilių galąstuvas (elektrinis bei rankinis galandinimas)


2 etapai:
1) galandimas 100 %...

CHEF'SCHOICE M416-12...

44,99 EUR

CHEF'SCHOICE M416-12 galandimo strypas

• Ovalus, padengtas 100% itin smulkiomis deimantų dalelėmis
• Tuo pačiu metu paaštrina,...

CHEF'SCHOICE M4633 peilių...

35,00 EUR

CHEF'SCHOICE M4633 peilių galąstuvas

Aštrinimo etapų skaičius: 3

Abrazyvas: 100% deimanto dulkėmis dengti diskeliai

Tinka...