List of products by brand Kasumi

Kasumi peiliai sukurti naudojant daugiau nei 100 metų kardo gamybos žinias ir įgūdžius.

Nuo 1916 m. Sumikama gamina geriausius japoniškus stalo įrankius ir peilius, naudodama daugiau nei 100 metų kardo gamybos Seki mieste žinias ir įgūdžius. „Kasumi“ yra peilių prekės ženklas, kurį gamina „Sumikama Cutlery“ gamykla „Seki Japan“, viena žinomiausių stalo įrankių ir peilių gamybos sričių Japonijoje.

Pavadinimą Kasumi, japoniškai reiškiantį miglą. Sumikama buvo vienas pirmųjų didelių japonų peilių gamintojų, naudojusių Damasko plieną, apsukta aplink VG-10 šerdį, kurią pakartojo daugelis kitų gamintojų. 

Kasumi jiems būdingas savybes įgyja, kai per šimtmečius susiformavusi geriausių meistrų patirtis ir japoniško kardo gamybos tradicijos susijungia su naudojamomis moderniomis gamybos technologijomis. Kasumi peiliai dažnai kopijuojami, bet dar niekada nepakartoti.

Peiliai su istorija ir tradicija.

Metalo apdirbimo pramonė  Japonijos mieste  Seki,  Gifu prefektūroje,  gyvavo jau prieš 800 metų. Pirmieji kalviai Seki dirbo dar 1200 metais. Ši vieta buvo ideali kalvystei, nes šalia buvo viskas, ko reikėjo: tinkama geležies rūda, pakankamai gera mediena ir švarus vanduo iš upių.

Laikotarpiu nuo 1300 iki 1500 metų Seki darbavosi  jau daugiau nei 300 ginklakalių. Seki  kardai buvo labai vertinami ir žinomi visoje Japonijoje ir įvardijami  kaip patikimi, nepriekaištingos kokybės,  tvirti ir itin aštrūs ginklai. Nuo to laiko Seki tapo Japonijos ginklakalystės sostine. Net iš šiandien nuvykę į Seki, galite aplankyti peilių muziejų , tradicinį ginklakalių muziejų (Seki Traditional Swordsmith Museum)

Tradicinė Japonijos kardo kalimo technika buvo perduodama iš kartos į kartą  iki pat šių dienų. Šias technologijas, atitinkamai modifikavus, Sumikama Cutlery  dabar naudoja Kasumi peilių gamybai. Jie gaminami Seki mieste ir tai daug ką pasako.