STATUS Gastro BVP300 pompa
  • STATUS Gastro BVP300 pompa
  • STATUS Gastro BVP300 pompa
  • STATUS Gastro BVP300 vakuumavimo siurblys- pompa

STATUS Gastro BVP300 pompa

119,00 EUR
631054
3831091707953
Su mokesčiais

STATUS Gastro BVP300 pompa

Kiekis
Yra Sandėlyje

  • Visos prekės su gamintojo kokybės garantija Visos prekės su gamintojo kokybės garantija
  • Nemokamai pristatome didesnės nei 20 EUR vertės užsakymus į pasirinktą LP Express terminalą.
Užsakymams iki 20 EUR taikomas pristatymo mokestis 2,50 EUR.
Pristatymas nurodytu adresu (kurjerio paslauga) kainuoja papildomai 5 EUR Nemokamai pristatome didesnės nei 20 EUR vertės užsakymus į pasirinktą LP Express terminalą. Užsakymams iki 20 EUR taikomas pristatymo mokestis 2,50 EUR. Pristatymas nurodytu adresu (kurjerio paslauga) kainuoja papildomai 5 EUR

MAISTO VAKUUMAVIMAS PROFESIONALIOJE VIRTUVĖJE.

STATUS Gastro BVP300 pompa. Gastro elektrinis vakuuminis siurblys skirtas profesionaliam naudojimui – vakuuminiam Gastro vakuuminių konteinerių pakavimui. Išskirtinis 24 litrų per minutę debitas užtikrina, kad net didelio tūrio indai (iki 10 litrų) bus greitai ir efektyviai supakuoti vakuume.

Gastro vakuuminė pompa skirta vakuuminiam vakuuminių konteinerių pakavimui restoranuose, picerijose, profesionaliose virtuvėse ir kitose maitinimo įstaigose kur daug ir dažnai naudojami švieži ingredientai. Šis vakuuminis siurblys patogus ir pritaikytas greitam darbui profesionaliose virtuvėse;

Veikia be laidų, o tai reiškia, kad jums nereikės sukti galvos dėl laidų ar nerimauti, kad panardinsite juos į maistą ar ką nors numesite nuo darbastalio.

Du vieno stūmokliniai siurbliai ištraukia 24 l/min (tūrio srautas). Labai galingas ličio jonų akumuliatorius.

Komplekte esantis akumuliatoriaus kroviklis taip pat yra patogus stovas, kurio dėka jūsų siurblys visada bus po ranka ant darbastalio.

Paspaudus mygtuką, vakuuminis įpakavimas vyksta automatiškai ir sustoja, kai pasiekiamas iš anksto nustatytas darbinio slėgio lygis.

KODĖL IR KAM REIKALINGAS VAKUUMINIS PAKAVIMAS ?

Tai yra pats natūraliausias maisto laikymo būdas – tik ištraukę tam tikrą oro kiekį iš vakuuminio maišelio ar talpyklos pailginate maisto šviežumą.

Yra žinoma, kad yra trys pagrindiniai veiksniai, lemiantys maisto gedimą: drėgmė, oras (deguonis) ir temperatūra. Optimizavus bent vieną iš šių veiksnių, maistas išsilaiko ilgiau.

Vakuumuojant deguonis ištraukiamas ir oksidacijos procesas vyksta lėčiau, vadinasi, maistas taip pat genda lėčiau ir turėsite daugiau laiko jį panaudoti. Yra ir daugiau maisto laikymo prailginimo būdų- tai sūdymas, rūkymas, džiovinimas, šaldymas, brandinimas ir t.t. Tačiau visi jie keičia maisto savybes ir skonį, o vakuumavimas- tai paprasta ir visiškai natūralu.

Vakuuminis pakavimas yra natūraliausias būdas išsaugoti maisto šviežumą. Maisto laikymas vakuuminiuose induose arba vakuuminiuose maišeliuose neturi įtakos maisto skoniui ar aromatui. Vakuumas sumažina oksidaciją iki minimumo ir išsaugo maistinę vertę. 

Status
4 Prekės

Specifinė nuoroda

Susijusios prekės

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

STATUS Provac PRO...

429,00 EUR

STATUS Provac PRO vakuumatorius

• Galia: 400W
• Dviguba pompa, ištraukimas: iki 30l/min
• Vakuumavimo slėgis: - 900mbar
•...

STATUS HV100 vakumatorius

69,00 EUR

HV100 vakuumatorius idealiai tinka vidutinio dydžio namų ūkiams, kurie vertina geros kokybės maistą ir nori sumažinti maisto švaistymą.

STATUS MiniVac vakuumatorius

69,00 EUR

STATUS MiniVac vakuumatorius


• Korpusas: ABS plastikas
• Maks. maišelių plotis: 30cm
• Įtampa: 220-240 V, 50-60Hz
•...

STATUS vakuuminiai...

12,99 EUR

STATUS vakuumo maišeliai 12x55 cm, 30vnt.

Vakuuminiai vytintų dešrų maišeliai išsaugo puikų vytintų ir šviežių dešrų skonį ir neleidžia...

Vakuumatorius STATUS HOME 280

129,00 EUR

Home 280 vakuumatorius

SIurblio tūris: 14 litrų/min

VAKUUMAS: -750 mbar

VAKUUMAVIMO PLĖVELĖS PLOTIS < 280 mm

...