WUSTHOF Ikon virtuvinis peilis, 20cm
  • WUSTHOF Ikon virtuvinis peilis, 20cm

WUSTHOF Ikon virtuvinis peilis, 20cm

139,00 EUR
710505
400229310149
Su mokesčiais

WUSTHOF Ikon virtuvinis peilis

Ašmenys: ilgis 20 cm; plotis 3,1 cm

Rankena: ilgis 10,9 cm

Medžiaga: afrikinis juodmedis

Kiekis
Yra Sandėlyje

  • Visos prekės su gamintojo kokybės garantija Visos prekės su gamintojo kokybės garantija
  • Nemokamai pristatome didesnės nei 20 EUR vertės užsakymus į pasirinktą LP Express terminalą.
Užsakymams iki 20 EUR taikomas pristatymo mokestis 2,50 EUR.
Pristatymas nurodytu adresu (kurjerio paslauga) kainuoja papildomai 5 EUR Nemokamai pristatome didesnės nei 20 EUR vertės užsakymus į pasirinktą LP Express terminalą. Užsakymams iki 20 EUR taikomas pristatymo mokestis 2,50 EUR. Pristatymas nurodytu adresu (kurjerio paslauga) kainuoja papildomai 5 EUR

Tai idealus vidutinio dydžio virtuvinis peilis. Peilio geležtės forma ir aštrumas yra skirti ramiai ir be rūpesčių atpjauti labai plonus kietų produktų griežinėlius, ypač iš vytintų kumpių, o taip pat raikyti jautienos, kiaulienos ar ėrienos vyniotinius. Šis peilis taip pat tinka didelėms vištoms ar mažiems kalakutams pjaustyti. Dėl savo ilgų ašmenų, aštrumo ir patogumo virtuvinis peilis puikiai tinka vaisiams, daržovėms ir kitai mėsai pjautyti.

Kodėl verta rinktis Wusthof peilius?

Wusthof peilius gamina nuo 1814 m. ir per tą laiką sukaupė daug žinių, ištobulino savo techniką ir investavo į naujausias technologijas.

Šių pastangų rezultatas – labai didelis tikrai profesionalios kokybės peilių asortimentas. Visi Wusthof peiliai yra pažymėti Trišakiu- logotipu, kuris patvirtina šių peilių autentiškumo garantiją.

Kaip gaminami Wusthof Ikon peiliai ?

Kiekvienas Wusthof Ikon peilis yra nukaltas iš vientiso chromo-molibdeno-vanadžio plieno ruošinio ir užgrūdintas iki optimalaus HRC-58 kietumo. Šis specializuotas daug anglies turintis, nerūdijantis lydinys užtikrina, kad peilio ašmenys būtų aštrūs ir lengvai galandami. 

Peilio ašmenys meistriškai nušlifuoti rankomis iki neįtikėtinai aštrios briaunos, kurios visą ilgį galima pergaląsti. Ašmenys šlifuojami ploniau nei įprastai, todėl smulkinant ir pjaustant jaučiamas mažesnis pasipriešinimas. Galiausiai, kompiuteriu valdomas ašmenų šlifavimas ir poliravimas užtikrina puikų geležtės smailėjimą nuo atramos iki galo, o tai suteikia jums maksimalų stiprumą, pusiausvyrą ir jėgą turintį peilį.

Plienas: X50CrMoV15- tvirtas, daug anglies turintis nerūdijantis plienas.

Pirštų apsauga/atrama (bolster) dėl patogumo yra švelniai išlenkta, be to šios peilių serijos modernaus dizaino sutrumpintos atramos leidžia lengviau pagaląsti peilį per visą ašmenų ilgį, iki pat geležtės pėdos.

Wusthof Ikon peiliai turi labai patogias, ergonomiško dizaino rankenas, kurios yra išlenktos, kad natūraliau tilptų rankoje.

Jos yra šiek tiek ilgesnės, kad užtikrintų geresnį peilio balansą, ir turi antrinę atramą rankenos gale, kad dar labiau pagerintų pusiausvyrą.

Ši išskirtinė Wüsthof kolekcija pasižymi nepaprasta rankenų medžiaga. Peilio kriaunos yra pagamintos iš mozambiko juodmedžio- tankios ir standžios tekstūros kietos medienos, gražios sodriai rudos spalvos, kuri yra vizualiai labai patraukli ir maloni liesti. Tai nuostabi tamsi mediena, kuri taip pat naudojama mediniams muzikos instrumentams, tokiems kaip obojus ir klarnetai, gaminti. Medienos rievės daro kiekvieną gaminį unikalų.

Wusthof IKON serijos peilių negalima plauti indaplovėje, plauti tik rankomis.

Kur yra gaminami Wusthof peiliai?

Wusthof peiliai yra gaminami Zolingene, Vokietijoje.  Zolingenas (vok. Solingen) – nuo viduramžių garsėja visoje Europoje kaip peilių, žirklių pramonės centras.

4 Prekės

Specifinė nuoroda

Atsisiųsti

Susijusios prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Santoku peilis Satake...

42,00 EUR

Bendras peilio ilgis 29,8 cm.

Ašmenų ilgis 17 cm.

Geležtės plotis  4.3 cm.

Storis ties pentimi 1,6 mm.

...
Išparduota

Japoniškas Peilis Yanagi...

59,00 EUR

Japoniškas peilis Yanagi, skirtas suši ir sašimi ruošimui. Ilga vienpusio galandimo geležtė skirta dešiniarankiams.

Samura Okinawa Nakiri SO-174

79,00 EUR

Japoniška kapoklė Nakiri, skirta daržovėms ir mėsai/žuviai

Geležtės plienas AUS-8

Sluoksnių skaičius- 1

Rankenos medžiaga-...

Maisto kapoklė Satake Satoru

55,00 EUR

Japoniškų „Satake Satoru“ serijos virtuvinių peilių geležtės pagamintos iš nerūdijančio molibdeno- vanadžio plieno, kurio tvirtumas yra 56–58...

Duonos peilis Satake Sakura

55,00 EUR

„Satake Sakura“ serijos peilių geležtės pagamintos iš nerūdijančio molibdeno-vanadžio plieno, kurio kietumas yra 56–58 HRC. Šį plieną labai...

Išparduota

Japoniškas Gyuto šefo peilis

45,00 EUR

Japoniškas šefo peilis Gyuto, jo geležtė pagaminta iš trisluoksnio  (san mai (jap.)) plieno lydinio, kurio pagrindas plienas VG-10 iš išorės...

WUSTHOF Ikon santoku peilis...

139,00 EUR

WUSTHOF Ikon santoku peilis 

Ašmenys: ilgis 17 cm, plotis 4,6 cm

Rankenos ilgis 10,9 cm

Medžiaga:  afrikos juodmedis

Samura Harakiri mažasis peilis SHR-0011B
Išparduota

Samura Harakiri mažasis peilis

25,00 EUR

Samura Harakiri mažasis peilis vaisiams ir daržovėms SHR-0011B

Bendras peilio ilgis 20,9 cm;

Ašmenų ilgis 9,9 cm;

Geležtės...

Pagalbinis peilis Satake...

37,00 EUR

Japoniški peiliai Satake Sword Smith puikiai tinka bet kuriai virtuvei. Šių peilių geležtės pagamintos iš nerūdijančio molibdeno-vanadžio...