List of products by brand Tojiro

Tojiro tikslas- pagaminti kiek įmanoma aštresnius  peilius. Tradicinis gamybos būdas, naudojant samurajų metodus, yra derinamas su šiuolaikinėmis technologijomis

Tojiro sukūrė patentuotą DP-metodą (decarbonisation prevention), kuris skirtas aptikti medžiagos trūkumams gamybos metu (Japonijos patento Nr. 688679) ir suteikia gaminiams amžiną garantiją dėl medžiagų defektų. Tojiro gaminių skiriamieji bruožai- aukšta kokybė, funkcionalumas ir elegantiškas grožis.

 

Priežiūra: Tojiro peiliai yra nepaprastai aštrūs. Elkitės su jais atsargiai.

Po naudojimo valykite juos rankomis naudodami nestiprų  ploviklį ir nusausinkite minkštu audeklu. Neplaukite indų plovimo mašina. Mažos dėmelės ant geležtės gali susidaryti, jei peilis yra buvęs ilgą laiką vandenyje arba turėjęs sąlytį  su rūgščių ar druskų turtingomis  medžiagomis. Šios dėmės neturės jokios įtakos peilio vartojimo trukmei ar jo aštrumui.

Laikykite peilį  saugioje tam skirtoje jūsų virtuvės vietoje, pavyzdžiui, medinėje peilių kaladėje arba ant magnetinės juostos.

 

Galandimas: Dauguma Tojiro peilių geležčių yra abipusio galandimo. Deba ir Sashimi peiliai turi tradicinį japonų vienpusį galandimą, leidžiantį atlikti itin tikslų pjūvį. Patyrusiems vartotojams Tojiro peilius rekomenduojame galąsti ant minkšto šlifavimo akmens. Mažiau patyrusiems siūlytume naudoti deimantinius ar keraminius galąstuvus.

Damasko plieno duonriekis...

139,30 EUR 199,00 EUR -30%

Daugiasluoksnio  63 (Damasko) plieno japoniškas duonriekis peilis. Šis aštrus dantytas peilis įveiks minkščiausią bagetę ar čiabatą.

Damasko plieno peilis Tojiro

75,00 EUR

Daugiasluoksnio 37 (Damasko) plieno virėjo peilis, pagamintas Japonijoje. Šis peilis labai tvirtas, ilgai išlieka aštrus.

Japoniškas Peilis Yanagi...

59,00 EUR

Japoniškas peilis Yanagi, skirtas suši ir sašimi ruošimui. Ilga vienpusio galandimo geležtė skirta dešiniarankiams.

Šefo peilis

50,00 EUR

Šefo peilis- pagrindinis įrankis jūsų virtuvėje. Tai pirmas pirkinys jūsų virtuvinių peilių saraše. geras kainos ir kokybės santykis.

Narihira Fine Groove Šefo...

30,00 EUR

Vienpusio galandimo šefo peilis, skirtas dešiniarankiams. Vientisa rankena neleidžia įsiskverbti ir daugintis bakterijoms ir išlieka švari, nes...

Pagalbinis virėjo peilis

28,00 EUR

Pagalbinis virėjo peilis. Tinkamas tiems, kurie nemėgsta peilių ilgais ašmenimis, skirtas darbui mažoje erdvėje. Šis peilis- tai šefo peilio...

Japonų peilis- kapoklė Nakiri

25,00 EUR

Japoniškų peilis- kapoklė Nakiri,  skirta daržovėms ir mėsai/žuviai.

Nakiri peilis turi tiesią ašmenų briauną. Pjūvio metu peilis juda...

Laisvalaikio peilis Kent

9,00 EUR

Laisvalaikio peilis, tinkamas keliaujant, iškylaujant, dirbant sode ar virtuvėje. Komplektuojamas su ašmenų apsauga.