List of products by brand Global

GLOBAL peiliai yra pagaminti iš daug anglies turinčio patentuoto nerūdijančio plieno, pavadinto CROMOVA 18. Šis plienas buvo sukurtas išimtinai GLOBAL  peiliams ir yra pakankamai tvirtas, kad peilių ašmenys ilgai išliktų aštrūs  ir tuo pat metu pakankamai minkštas, kad juos vėliau nėra labai sunku pagaląsti.

GLOBAL istorija

GLOBAL virtuvės peiliai yra gerai žinomi pasaulyje kaip vieni geriausių virtuvės peilių. Tereikėjo dviejų dešimtmečių, kad  GLOBAL  peiliai pelnytų pasaulinę šlovę tiek kaip virtuvės peiliai namų naudojimui, tiek kaip  profesionalios virtuvės peiliai ir taptų vienu iš sėkmingiausių prekinių ženklų profesionalių virtuvės peilių pasaulyje.

Vartotojai juos giria už:
1. Elegantišką dizainą (moderni ir savita forma)
2. Puikias pjovimo charakteristikas (aštrūs ploni ašmenys ir  jų ilgaamžiškumas)
3. Lengvą ir paprastą priežiūrą (vientiso nerūdijančio plieno, higieniški)

GLOBAL virtuvės peiliai atsirado 1985 metais Japonijoje, Pirmaisiais metais buvo gaminama tik 12 skirtingų modelių. GLOBAL buvo pirmieji pagaminę naujos koncepcijos vientiso nerūdijančio plieno modelį.

GLOBAL peilių plienas

CROMOVA 18 pliene CRO reiškia chromą ir  rodo 18 jo nuošimtį. Šis didelis chromo nuošimtis įtakoja GLOBAL peilių atsparumą korozijai. MO ir VA CROMOVA 18 pliene reiškia  molibdeno ir vanadžio priedus ir tai yra du elementai, kurie suteikia peiliui ilgalaikį ašmenų tvirtumą.

Šioje kategorijoje nėra prekių.


Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą