List of products by brand Boker

Peilių manufaktūra veikianti nuo 1869 metų. „Manu factum‶- pagamintas rankomis. ‶Boker” peiliai - tikri Solingeno rankų darbo šedevrai.

Nuo 1869 Solingene gaminami įžymieji Heinricho Bokerio peiliai su medžio atvaizdu.

Galingas kaštonas tuo metu savo šešėliu dengė mažą amatininkų įrankių fabriką ir Bokerių šeima jį pasirinko kaip prekės ženklą. Nuo įkūrimo iki šiol nei vienas peilis Solingene nebuvo pagamintas be šio kokybę įrodančio antspaudo.

Įmonė pergyveno daug pokyčių, tačiau viena išliko nepakitę - tai aistra ir susižavėjimas nepaprastiems peiliams. Nesvarbu, ar tai labai vertingas kolekcinis peilis, ar funkcionalus profesinis, ar skirtas laisvalaikiui o gal virtuvinis peilis - jų gamybai keliami aukščiausi reikalavimai. Meistrai gamina savo dirbinius suvokdami kokybės svarbą, pasitelkdami išmonę ir meilę .

Šiandien „Boker‶ kartu su dukterinėmis firmomis Denveryje, JAV ir Buenos Airėse, Argentinoje yra pasaulyje pripažintas gamintojas ir siūlo didžiulį medžiagų pasirinkimą geležtėms ir rankenoms : nuo 300 rūšių plieno iki aukščiausios rūšies keramikos ir nuo tauraus perlamutro ar vertingos medienos iki modernių dirbtinių medžegų.

Šioje kategorijoje nėra prekių.


Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą