Porshe Design Studio peiliai

Autorius: Vytas Fadėjevas Komentarai: 0 Peržiūrų: 1300

Jei jūsų virtuvės erdvę kūrė interjero dizianeris, nepraleiskite progos ją praturtinti garsaus dizaino meistro F.A.Porshe kurtais peilaiis.

Ferdinand Alexander Porsche (1935.12.11 – 2012.04.05) –Ferry Porche sūnus ir Ferdinand Porshe anūkas, žymus pramoninio dizaino specialistas, kurio žinomiausias kūrinys buvo Porshe 911. Jei jo tėvas ir senelis laikė save inžinieriais, tai F.A. Porshe darbuodavosi prie gaminio išvaizdos. Jis nemanė esąs menininkas ar dizaineris, o laikė savo „techniškai išprususiu modeliavimo meistru“.  Teigiama, kad F.A Porshe įdėjo didelį indėlį kuriant Porshe 911 ir Porshe 904 automobilius. Kai laikui bėgant Porshe šeima pasitraukė nuo tiesioginio autoįmonės valdymo, Ferdinandas Aleksandras įkūrė savo industrinio dizaino studiją ir ėmė bendradarbiauti su įvairiais gamintojais.

Porshe Design Studio kūrė dizainą daugeliui įvairių daiktų: rankiniams laikrodžiams, akinimas nuo saulės, buitinei technikai, baldams, rašikliams ir netgi peiliams. Visi šie  kūriniai yra labai vertinami ir turi ilgą išliekamąją vertą.

Chroma 301 serijos peiliai- vieninteliai, vis dar turintys ženklą  Design by F.A. Porsche, nes daugiau šis ženklas nebenaudojamas. Visų šios serijos peilių forma  įdomi tuo, kad rankenos plokštuma yra priešinga geležtės plokštumai ir suprojektuota taip, kad laikant peilį vertikalioji rankenos plokštuma atsiduria tarp nykščio ir smiliaus, o horizontalioji tarp mažylio ir delno pagrindo ir užtikrina patogų laikymą. Peilis tiks bet kokiai rankai ir nevargins riešo. 

- Naudojamas plienas: japoniškas 301 (0,7% anglies + molibdenas ir vanadis), kietumas ~ 57-58 ° HRC,

- Rankena: ergonomiškas nerūdijantis plienas, 

- Geležtė: V formos, 15 ° kampas abiejose pusėse.

- Metalinis "perlas", kuris aiškiai atskiria rankeną nuo geležtės, geresnei peilio kontrolei pjovimo metu

Žymės:
Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis