keraminis peilis FK-075
  • Keraminis Kyocera peilis daržovių ir vaisių lupimui FK-075
  • keraminis peilis FK-075

Keraminis Kyocera peilis daržovių ir vaisių lupimui

30,00 EUR
FK-075 WH
4960664876877
Su mokesčiais

Keraminis Kyocera peilis daržovių ir vaisių lupimui FK-075 WH

Ašmenų ilgis (mm) 75

Ašmenų medžiaga- balta cirkonio keramika.

Kriaunos- juodas  plastikas

Geležtės kietumas: HRC 71

Kiekis
Yra Sandėlyje

  • Visos prekės su gamintojo kokybės garantija Visos prekės su gamintojo kokybės garantija
  • Nemokamai pristatome didesnės nei 20 EUR vertės užsakymus į pasirinktą LP Express terminalą.
 Užsakymams iki 20 EUR taikomas pristatymo mokestis 2,50 EUR.
Pristatymas nurodytu adresu (kurjerio paslauga) kainuoja papildomai 1,50 EUR Nemokamai pristatome didesnės nei 20 EUR vertės užsakymus į pasirinktą LP Express terminalą. Užsakymams iki 20 EUR taikomas pristatymo mokestis 2,50 EUR. Pristatymas nurodytu adresu (kurjerio paslauga) kainuoja papildomai 1,50 EUR

Keraminis Kyocera peilis daržovių ir vaisių lupimui FK-075 WH

Iš ko pagaminti KYOCERA keraminiai peiliai?

Kyocera keramika- sukurta gamtos, patobulinta mokslo. Keramikos žaliava, kaip deimantų ar safyrų, yra sukurta gamtos per tūkstantmečius trukusius kristalizacijos procesus, patyrusi ekstremalias temperatūras ir milžinišką slėgį. Šių procesų rezultatas - gryna, tanki, tvirta medžiaga, daugiau nei  50% tvirtesnė už plieną ir pagal tvirtumą artima deimantui.

Ilgaamžės ir atsparios korozijai, keraminės dalys dažnai naudojamos  chirurgijoje kaip  kaulo pakaitalai. Ši keramika  taip pat naudojama kosminiuose palydovuose, lenktyninių automobilių stabdžių sistemose ir kitur, kur reikalingas ypatingas atsparumas dilimui. Kai metalas nebeatlaiko krūvių, pasirenkama keramika.

KYOCERA keraminiai peiliai- jiems pirmenybę teikia kvalifikuoti virtuvės šefai ir virėjai mėgėjai visame pasaulyje 

Jūs iš karto pajusite skirtumą, kai į rankas paimsite KYOCERA keraminį peilį. Ypatingas jausmas – neįtikėtinai lengvas, tačiau puikiai tinka Jūsų delnui. Ašmenys – užgaląsti lyg skustuvo. Bet tik išbandę peilį patirsite  keramikos privalumus. Įsivaizduokite plonas, beveik permatomas, riekeles. Tokias gali atriekti tik peilis, kuris ilgai išlieka aštrus. KYOCERA pirmieji pagamino keraminį peilį ir išliko geriausiai žinomu prekiniu ženklu šiame segmente.

Keraminiai peiliai- idealus papildymas Jūsų peilių rinkiniui. Keramika nėra pilnavertis plieno pakaitalas. Vaisiams, daržovėms ir bekaulei mėsai pjaustyti. KYOCERA keraminiai peiliai neturi lygių.  Keramika ilgiau išlieka aštri,peilio lengvumas pjaustant  suteiks naujų pojūčių. Jie  skirti papildyti, bet ne pakeisti kitus jūsų peilius. Išpjaustyti, iškaulinti, šaldytam maistui ir sūriui pjauti naudokite plieno peilius. Keraminiai peiliai lūžta ir trupa lengviau nei plieniniai. Elkitės su jais atsargiai.

KERAMINIŲ PEILIŲ PRIVALUMAI: AŠTRU, GRYNA IR LENGVA

Neprilygstamas aštrumas

Keraminiai peiliai kietesni už plieninius. Skirumai tarp įvairių plieno peilių yra nežymūs lyginant juos su keraminiais.

KYOCERA keraminių peilių ašmenys išlaiko savo aštrumą daugiau nei 10 kartų ilgiau už bet kokio plieno peilį, netgi pagamintą iš anglinio plieno.

Nauji keraminiai, anglinio ir nerūdyjančio plieno peiliai buvo išbandyti Honda aštrumo testavimo staklėmis. Šiose staklėse peiliai vienoda jėga pjovė popieriaus lapų sluoksnį. Popierius buvo naudojamas todėl, kad ašmenis atšipina greičiau, nei pvz. daržovės. Popierių  perpjovus 1000 kartų, keraminiai ašmenys tebebuvo daug aštresni nei kitų peilių.

Neprilygstamas grynumas

Keraminiai peiliai, besiliesdami su maistu, visiškai nepakeičia spalvos ar skonio.  produktai neruduoja,  neatsiranda metalo prieskonio ar kvapo. Kai kurie vaisiai ir daržovės pilni rūgščių ir greitai pakenkia plieno peiliams, jei jie paliekami nenuplauti. Tas pats plienui atsitinka nuo kraujo ar mėsos sulčių. Ant keramikos gali atsirasti dėmių, tačiau itin retai. Ją lengva valyti - tereikia nuplauti ir nušluostyti.

Ultra lengvumas

Kerminiai peiliai ir įrankiai yra perpus lengvesni už jų plieninius analogus. Juos naudoti- vienas malonumas. Lengvi ir puikiai išbalansuoti, KYOCERA keraminiai peiliai atliekant pasikartojančius pjovimo judesius nevargina raumenų.

Dažniausiai užduodami klausimai apie KYOCERA keraminius virtuvės gaminius

Iš ko pagaminti KYOCERA keraminiai peiliai? 

Šie peiliai pagaminti iš pažangios aukštųjų technologijų keramikos, vadinamos cirkonio oksidu. Cirkonio oksidas yra ypatingai tvirta, chemiškai inertiška ir atspari trinčiai bei dilimui medžiaga. 

Kaip naudotis  keraminiu peiliu?

Jis tarnaus ilgai jei pjaustysit minkštus vaisius, daržoves, bekaulę mėsą ar žuvies file. Pjauti reikia statmenai. Venkite lenkti ar sukti. Visada naudokite medinę ar plastikinę pjaustymo lentą. Nepjaustykite ant netinkamų paviršių - marmuro, stiklo ar akmens.

Ar keraminis peilis suduš, jei jį numesiu?

Jei įrankis bus numestas tam tikru kampu ant kieto paviršiaus - nulūžti smaigalys gali bet kuriam peiliui, ar jis bus keraminis, ar plieninis. Deja - kartais taip atsitinka. Tačiau keraminį peilį galima pataisyti - sutrumpinti ašmenis ir naujai išgaląsti.

 Kaip aš galiu sugadinti savo peilį?

Dviem būdais. Pirma - gali ištrupėti ašmenys, jei pjaudami pataikysite į kaulą. Antra - gali nulūžti ašmenų smaigalys, arba peilis lūžti pusiau, jei jūs bandysite  jį lenkti ar juo sukti.

Kur keraminiai peiliai turėtų būti laikomi?

Jūs galite laikyti savo keraminį peilį įprastoje peilių kaladėje, indaujos stalčiuje arba gamyklinėje pakuotėje

Ar galima keraminį peilį plauti indaplovėje?

Nors gamintojas leidžia tai daryti, mes nerekomenduojame to daryti dėl kelių priežasčių. Pirmiausiai, tai pavojinga, nes galite pamiršti apie jį ir susižeisti imdami iš indaplovės. Antra, kontaktas su kitais indais ar įrankiais gali atšipinti ašmenis. Tai liečia ir plieno peilius, tik jie nukenčia mažiau. Trečia, indaplovė žalinga medinėms peilio rankenoms (KYOCERA classic serie).  Keraminius peilius (ašmenis) labai lengva išvalyti paprasta šluoste su lašeliu ploviklio.

Kaip galėčiau pagaląsti savo keraminį peilį? Ar galiu pagaląsti keraminį peilį keraminiu galąstuvu?

Peilį galite pagaląsti tam skirtu gamintojo galąstuvu, skirtu keraminiams peiliams galąsti. Keraminis galąstuvas (CSW-12 ar CSW-18) skirtas galąsti  plieninius peilius. Keramika yra tvirtesnė už bet kurį metalą, todėl ji puikiai tinka jiems galąsti.

Ar KYOCERA peiliams suteikiama garantija?

Visiems peiliams suteikiama standartinė 2 metų gamintojo garantija. Ji netaikoma natūraliam nusidėvėjimui.

10 Prekės

Specifinė nuoroda

Product accessories

Keraminių peilių galąstuvas

25,00 EUR

Galąstuvas keraminiams peiliams galąsti. # 1000 grūdėtumo deimantinis diskas atsparus dilimui. Šis galąstuvas gali būti naudojamas keramikos ar...

Susijusios prekės

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

WUSTHOF Classic Ikon 26cm...

109,00 EUR

WUSTHOF Classic Ikon pjaustymo peilis 

Ašmeys- 26 cm dantyti ašmenys. Bendras peilio ilgis 39,4 cm.

Peilio svoris 280 g.

...

Damasko plieno duonos peilis

79,00 EUR

Daugiasluoksnio 67 (Damasko) plieno duonos peilis Samura Damascus SD-0055

Geležtės ilgis (mm): 230, bendras peilio ilgis 365 mm. Geležtės...

Išparduota

Japoniškas Peilis Yanagi...

59,00 EUR

Japoniškas peilis Yanagi, skirtas suši ir sašimi ruošimui. Ilga vienpusio galandimo geležtė skirta dešiniarankiams.

Deba peilis Satake Sword...

48,00 EUR

Japoniški peiliai Satake Sword Smith Titanium puikiai tinka bet kuriai virtuvei. Šių peilių geležtės pagamintos iš nerūdijančio...

WUSTHOF Ikon iškaulinimo...

119,00 EUR

WUSTHOF Ikon iškaulinimo peilis

Ašmenys: Ilgis 14 cm;  plotis  2,8 cm

Rankena: Ilgis 10,9 cm; Medžiaga- Afrikinis juodmedis

Mažasis peilis Satake Sakura

44,00 EUR

„Satake Sakura“ serijos peilių geležtės pagamintos iš nerūdijančio molibdeno-vanadžio plieno, kurio kietumas yra 56–58 HRC. Šį plieną labai...

Išparduota

Šefo peilis

50,00 EUR

Šefo peilis- pagrindinis įrankis jūsų virtuvėje. Tai pirmas pirkinys jūsų virtuvinių peilių saraše. geras kainos ir kokybės santykis.

Daržovių peilis Satake...

38,00 EUR

„Traditional“ peilių serija yra puikus pasirinkimas žengiant į tradicinių japoniškų peilių pasaulį. Tai kasdieniam naudojimui skirti tvirti ir...

Šefo peilis Global 20 cm.

124,00 EUR

Šefo peilis Global  G-2. 

Ašmenų ilgis (mm): 200

Geležtė: plienas ChroMoVa

Geležtės kietumas: 58 HRC

Rankenos...

WUSTHOF Peilių stovas 6 vietos

123,00 EUR

Peilių stovas pagamintas iš uosio medienos. Metalinė plokštė pagaminta iš nerūdijančio plieno

Vietų skaičius- 6 įvairaus dydžio...

Bunka 20' peilis Satake Satoru

46,00 EUR

Japoniškų „Satake Satoru“ serijos virtuvinių peilių geležtės pagamintos iš nerūdijančio molibdeno- vanadžio plieno, kurio tvirtumas yra 56–58...