Laisvalaikio peilis Tojiro Artcook


9,00 EUR
FK-431
Su mokesčiais Delivery: 1 to 3 weeks

Laisvalaikio peilis Artcook. Juo labai patogu valyti vaisius ar daržoves, grybauti, naudoti iškylaujant. Tai gali būti jūsų vaiko pirmas virtuvinis peilis.

Kiekis
Išparduota

  • Visos prekės su gamintojo kokybės garantija Visos prekės su gamintojo kokybės garantija
  • Užsakytai prekei galėsite pasirinkti jums patogiausią pristatymo būdą (žr. prekių pristatymas) Užsakytai prekei galėsite pasirinkti jums patogiausią pristatymo būdą (žr. prekių pristatymas)

Tojiro pagamino šio peilio ašmenis su vienpusiu galandimu ir tinkamu nuolyžio kampu, kad būtų patogu pjauti nuo ašmenų smaigalio iki galo. Ši forma skirta būtent vaisių skutimui ar lupimui. Nuskusta odelė nebus nei per stora nei per plona. Žinoma, galite šiuos peilius naudoti ne tik vaisių, bet  ir jūsų kasdienio maisto ruošimui.

 

Dažnai tenka ruošti maistą ir ne virtuvėje. Šiam tikslui Tojiro sukūrė geležtės apsaugą, todėl jūs neteks nerimauti, kas peiliu kas nors gali susižeisti ar jį sugadinti. Su šia apsauga jūs galite peilį padėti į jam skirtą vietą ir užsiimti kitais jums rūpimais reikalais be jokių rūpesčių. Tačiau panaudoję nepamirškite peilį nuplauti ir sausai nuvalyti

Susijusios prekės

2 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Laisvalaikio peilis Kent

9,00 EUR

Laisvalaikio peilis, tinkamas keliaujant, iškylaujant, dirbant sode ar virtuvėje. Komplektuojamas su ašmenų apsauga.