Gyuto peilis


159,00 EUR
D-504
Su mokesčiais Delivery: 1 to 3 weeks

Ašmenų ilgis 18 cm. Peilio svoris 225 g.  Geležtė- trisluoksnė, Aogami plienas, poliruota. Rankena- aštuonbriaunė, vyšnios mediena,plastikinis tvirtinimo žiedas. 

Meistras- Hiroshi Kato

Kiekis
Išparduota

  • Visos prekės su gamintojo kokybės garantija Visos prekės su gamintojo kokybės garantija
  • Užsakytai prekei galėsite pasirinkti jums patogiausią pristatymo būdą (žr. prekių pristatymas) Užsakytai prekei galėsite pasirinkti jums patogiausią pristatymo būdą (žr. prekių pristatymas)

Gyuto- tai japoniškas mums įprasto virėjo peilio analogas, kitaip tariant - universalus peilis. Pagrindinis skirtumas lyginant tradicinį virėjo peilį ir Gyuto – pastarojo plonesni ašmenys, užgaląsti smailesniu kampu. Kaip ir dauguma japoniškų virtuvinių peilių, Gyuto yra gaminamas iš kietesnio plieno. Šio peilio kilmės ir geležtės dizaino tikslai nėra visiškai aiškūs, tačiau kai kurie mano, kad Gyuto iš pradžių buvo sukurtas pjauti didelius jautienos gabalus. Keletas šaltinių verčia Gyuto kaip "kardą karvėms ", kas nėra tiesa, nes kardas japonų kalba skamba kitaip. Taigi, tikslesnis vertimas būtų "ašmenys karvėms".

Hiroshi Kato yra vienas iš žymiausių  kalvių Japonijoje ir vienas  iš "Takefu Knife Village"  įkūrėjų. Vietą geriausių meistrų gretose jam užtikrina daugiau nei 50-ies metų patirtis kuriant  puikius peilius.

Pagrindinis plienas, kurį meistras  naudoja, yra labai vertinamas "Aogami Super Steel". Tai lydinys, kuris daugeliui gamintojų ir naudotojų priimtinas tuo, kad ašmenys ilgai išlieka aštrūs ir galima labai plonai užgaląsti pjaunančiąją briauną. Kadangi tai vidutiniško tvirtumo plienas, jį  taip pat gan lengva galąsti.

Meistras Kato gamina šiuos peilius naudodamas san-mai (trisluoksnio laminato) technologiją, laminuojant minkštesnį išorinį geležies sluoksnį ant Aogami Super  šerdies. Išorinis sluoksnis arba jigane dengia tik geležtės plokštumas, bet pentis ir ašmenys išlieka atviri. Kadangi hagane (vidinė šerdis) ir jigane yra jautrūs išorės poveikiui, reikia atsargiai nuvalyti ir nusausinti geležtę po kiekvieno naudojimo. Kad prižiūrėti būtų lengviau, išorinis sluoksnis padengiamas kurouchi apdaila.

Susijusios prekės

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Kaisaki peilis

199,00 EUR

Ašmenų ilgis 15 cm. Peilio svoris 125 g.  Geležtė- dvisluoksnė, Shirogami plienas, poliruota. Rankena- magnolija, plastikinis tvirtinimo...

Ajikiri peilis

199,00 EUR

Ašmenų ilgis 12 cm. Peilio svoris 170 g.  Geležtė- dvisluoksnė, Shirogami plienas, poliruota. Rankena- magnolija, plastikinis tvirtinimo...

Bunka peilis

159,00 EUR

Ašmenų ilgis 17 cm. Peilio svoris 260 g.  Geležtė- trisluoksnė, Aogami plienas, poliruota. Rankena- aštuonbriaunė, vyšnios mediena,plastikinis...

Santoku peilis

139,00 EUR

Ašmenų ilgis 16,5 cm. Peilio svoris 225 g.  Geležtė- daugiasluoksnio (33) damasko, šerdis- VG-1 plienas. Rankena- dažyta presuota mediena.

...

Kaisaki peilis

119,00 EUR

Ašmenų ilgis 15 cm. Peilio svoris 140 g.  Geležtė- trisluoksnė, Aogami plienas, poliruota. Rankena- aštuonbriaunė, vyšnios mediena,plastikinis...