Ajikiri peilis

199,00 EUR
CN-2423
Su mokesčiais

Ašmenų ilgis 12 cm. Peilio svoris 170 g.  Geležtė- dvisluoksnė, Shirogami plienas, poliruota. Rankena- magnolija, plastikinis tvirtinimo žiedas

Meistras- Hideo Kitaoka

Kiekis
Paskutinė prekė

  • Visos prekės su gamintojo kokybės garantija Visos prekės su gamintojo kokybės garantija
  • Užsakytai prekei galėsite pasirinkti jums patogiausią pristatymo būdą (žr. prekių pristatymas) Užsakytai prekei galėsite pasirinkti jums patogiausią pristatymo būdą (žr. prekių pristatymas)

Ajikiri japoniškai reiškia stauridė (žuvis)

Ajikiri peilis, ko gero, yra nepakankamai įvertintas. Tai universalus trumpos geležtės peilis ir vienas tų, apie kuriuos profesionalūs žuvininkystės specialistai ir žvejai Japonijoje dažnai sako, kad jis labiausiai pritaikomas. Savo išvaizda panašus į maža Deba peilį, tačiau, skirtingai nuo bet kurio Deba, Ajikiri ašmenys yra labai ploni, todėl šis peilis labai lengvas rankoje. Jei kada nors jautėte pavargusį riešą nuo sunkaus Deba, jūs suprasite, kodėl Ajikiri toks vertinamas. Žinoma, ašmenų aštrumas yra svarbu, tačiau mažai tikėtina, kad rasite Ajikiri kuris nėra aštrus.

Jei reguliariai dorosite dideles žuvis, tuomet reikės Deba ir tikėtina kitų ilgų ašmenų peilių: Yanagiba, Takohiki ar Naginata. Jei kada parsinešite visą didelę žuvį iš žuvų turgaus, Bannou / Santoku / Bunka padarys viską gerai. Bet greitam ir vikriam didelio smulkių žuvų kiekio dorojimui arba jei tektų dirbti ant mažo šlapio katerio ar jachtos denio, Ajikiri yra tas sprendimas, apie kurį jūs, ko gero, niekada net nesusimastėte. Prisimenate tą kalną stintų ir kiek užtrukote jas nudoroti?

Ajikiri gali būti naudojamas ir kaip dorojimo peilis mėsai arba daržovėms.

Dėmesio ! Šio peilio Shirogami plienas turi didesnį nei nerūdyjantys plienai anglies nuošimtį, todėl geležtė gali pasidengti patina arba/ir pasirodyti rūdžių dėmelės.  Šio tipo peiliai reikalauja priežiūros- panaudojus būtina nuplauti ir nusausinti.

1 Vienetas

Specifinė nuoroda

Susijusios prekės

1 other product in the same category:

Kaisaki peilis

199,00 EUR

Ašmenų ilgis 15 cm. Peilio svoris 125 g.  Geležtė- dvisluoksnė, Shirogami plienas, poliruota. Rankena- magnolija, plastikinis tvirtinimo...