Prekių sąrašas pagal prekių ženklą Victorinox

Victorinox istorija

1884 Šveicarijoje, Švico kantone, Ibacho kaime  Karlas Elzneris atidarė dirbtuves, kurios vėliau išaugo į jo vardu pavadintą gamyklą. 1897 ponas Elzneris užpatentavo šveicarų armijos karininko peilio modelį, 1909 metais kompanija pervadinta tais metais mirusio Karlo Elznerio motions vardu- VIKTORIJA. 1920-ųjų pradžioje gamykla pradėjo naudoti savo produkcijos gamybai nerūdijančio plieno lydinius, kurie tuo metu (ir dabar ) vadinami INOX. Pridėjus šį pavadinimą prie gamyklos pavadinimo buvo gautas ir šiais laikas gerai žinomas prekinis ženklas VICTORINOX. Juo vėliau pervadinta ir pati kompanija. Pastaruoju metu kompanijoje dirba apie 1000 darbuotojų, kasdien pagaminama apie 120000 gaminių, iš kurių 40000 virtuviniai peiliai, o 80000- kišeniniai peiliai.

Nuo 1909 m. peilių rankena dabinama šveicariškuoju „Victorinox” kryžiumi, tad „Victorinox” šveicarų kariuomenės peilius tapo dar lengviau atskirti nuo imitacijų. Taip šveicariškasis „Victorinox” kryžius tapo firmos ženklu ir šiandien yra atpažįstamas visame pasaulyje.

Victorinox peilių plienas.

Victorinox kompanijos peiliai gaminami tik iš tvirtų aukštos kokybės medžiagų, jų gamybai naudojamas Dauphinox rūšies plienas, kuriame, be geležies , yra dar  : anglies 0,48-0,52 %б chromo 14,5-15 %, mangano 0.4-0.5%, silicio 0.5-0.6% molibdeno 0.4-0.6%

Ypatingai aukštos kokybės Victorinox peiliai gali būti gaminami tik iš paties kokybiškiausio plieno. Plieno markės pastoviai tobulinamos, kuriamos naujos, todėl suprantama, kad tiek plieno, tiek peilių gamintojai kai kuriuos tyrimų rezultatus palieka įslaptintus. Be plieno markės, galutiniam rezultatui labia didelės reikšmės turi ir plieno grūdinimas. Kaip taisyklė, Victorinox peilių geležtės yra grūdinamos iki 55-56 HRC, taip sumažinamas dažno galandimo poreikis ir garantuojamas ilgas peilio naudojimas

Kokybės garantija.

Victorinox užtikrina, jog visą peilio naudojimo laiką nebus jokių jo medžiagų ar pagaminimo defektų. Ši garantija neaprėpia netinkamo, nederamo naudojimo, o taip pat susidėvėjimo dėl įprastų priežasčių.

 

Victorinox filetavimo...

29,00 EUR

Victorinox  peilis file ruošti, geležtė 20 cm., lankstūs, ilgai neatšimpantys ašmenys.